متن

1.       شرایط و ضوابط استفاده از سایت

استفاده از فروشگاه اینترنتی و سایت حضرت به معنی توافق کامل شما با شرایط و ضوابط ذیل تلقی می گردد:

1.       خرید کالا از فروشگاه اینترنتی و سایت حضرت بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد.

2.       خدمات و محتویات این سایت براى استفاده شخصى و غیر تجارى مشتریان عرضه شده است و مالكیت معنوی اطلاعات موجود در آن متعلق به این فروشگاه و سایت حضرت بوده و هر گونه سوء استفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی دارد. استفاده غیرتجاری از محتویات سایت با ذكر منبع بلامانع است و اگر مایلید از اطلاعات موجود در سایت جهت مقاصد تجاری استفاده نمایید باید از طریق پست الکترونیکی  mohr.hazrat@gmail.comدرخواست خود را ارسال نموده و اجازه نامه كتبی اخذ نمایید.

3.       كاربران هنگام سفارش كالا ملزم می باشند اطلاعات صحیح كامل را در پایگاه درج کنند. بدیهی است کاستی یا نادرستی اطلاعات مانع ارسال به موقع سفارش خواهد شد.

4.       فروشگاه اینترنتی و سایت حضرت  هیچ گونه مسئولیتی را در مورد کارکرد سایت که می تواند ناشى از عوامل خارج از حوزه مدیریت این سایت باشند (همانند نقص اینترنت، مسائل مخابراتى، تجهیزات سخت افزاری و غیره) نمی پذیرد.

5.       تمام ابزاری که در فروشگاه اینترنتی و سایت حضرت با هدف ارتباط با مشتریان به کار گرفته می شود، فقط برای همین منظور طراحی شده و كاربران متعهد هستند که از این ابزار صرفا برای ارسال و دریافت اطلاعاتی استفاده نمایند که مناسب و مرتبط با بحث سفارش كالا باشد.

6.       سایر سایت ها و لینکهایی كه برای ارائه اطلاعات بیشتر و کاملتر به كاربر در فروشگاه لینك شده اند مستقل بوده، و فروشگاه اینترنتی و سایت حضرت مسئولیتی در قبال محتویات آنها ندارد.

7.       ارتباط فروشگاه اینترنتی و سایت حضرت  با کاربران از طریق hazrat.net بر قرار می گردد و فقط با استفاده از اطلاعاتی که کاربران در سایت درج کرده اند (همانند نشانی، تلفن و ...) صورت می پذیرد.

8.       فروشگاه اینترنتی و سایت حضرت  به هیچ وجه اطلاعات منحصر بفرد کاربران را به اشخاص و طرفین غیر واگذار نخواهد کرد و ضمنا با استفاده از آخرین فن آوری ها متعهد است حتی المقدور از حریم شخصی کاربران دفاع کند.

2.       شرایط و ضوابط خدمات فروش کالا

از نظر حقوقی، در معاملات فروشگاه اینترنتی و سایت حضرت    hazrat.net به عنوان فروشنده و کاربر اینترنتی سفارش دهنده به عنوان خریدار تلقی می شوند.

1.       فروش کالا بر مبنای نوع و مقداری صورت می گیرد که خریدار آن را در فروشگاه اینترنتی و سایت حضرت  درج نموده است.

2.       ارزش کالا یا کالاهای سفارش داده شده طبق فهرست قیمت سایت محاسبه شده و شامل کلیه مالیات ها و عوارض فروش خواهد بود. تنها مبلغی که در بعضی از موارد، به ارزش کالا اضافه می شود، هزینه ارسال و بیمه کالا است.

3.       خریدار با تحویل کالای ارسال شده و امضای برگه دریافت کالا رضایت خود را از نوع، تعداد و سلامت کالا ابراز می نماید.

4.       خریدار موظف است در حالت پرداخت در محل، مبلغ قابل پرداخت را هنگام تحویل کالا بپردازد. در صورت عدم پرداخت وجه در موعد تعیین شده توسط خریدار، فروشنده حق دارد از تحویل کالا خودداری و سفارش را فسخ نماید.

3.      شرایط حمل و تحویل کالا

مشتری گرامی، ضمن تشکر از انتخاب شما، خواهشمند است به موارد زیر دقت فرمایید.

ارسال سفارشات در تمام مناطق کشور از طریق پست یا تیپاکس ویا باربری انجام میگیرد چنانچه خریدار قصد دریافت محصول را از طریق دیگر دارد باید در فرم سفارش و یا از طریق تلفن های مندرج در سایت اعلام نماید

1.       حمل کلیه سفارشات توسط پست و تیپاکس ویا باربری صورت می پذیرد و فروشگاه اینترنتی و سایت حضرت هیچ کنترلی بر زمان و فرآیند حمل توسط پست و تیپاکس وباربری ندارد.

2.       مدت زمان تحویل محموله ها بستگی به انتخاب نوع ارسال خریدار دارد بدیهی است در ارسال بوسیله پست  محموله پیشتاز زود تر به دست مشتری میرسد تا بصورت سفارشی

3.       مکان تحویل کالا نشانی است که شما مشتری گرامی در حین ثبت سفارش در وب سایت درج می نمائید این نشانی بر روی کلیه مرسوله ها درج خواهد شد و تغییر نشانی پس از تحویل محموله به پست یا تیپاکس به هیچ وجه قابل تغییر نمی باشد.

4.       ساعت تحویل کالای خریداری شده، بسته به زمان حضور مامورپست یا  تیپاکس در محل شما خواهد بود. متاسفانه فروشگاه اینترنتی و سایت حضرت هیچ کنترلی بر ساعت تحویل مرسوله های شما ندارد و فقط میتواند پیشنهاد شما را در کنار نشانی محل تحویل درج نماید.

5.       هزینه حمل بصورت پس کرایه می باشد و مبلغ آن، در محل تحویل از خریدار نقدا دریافت خواهد شد. مبلغ اعلام شده بر مبنای تعرفه و ضوابط شرکت پست و تیپاکس و بر اساس وزن و نشانی محاسبه می شود و فروشگاه اینترنتی و سایت حضرت هیچ گونه دخل و تصرفی در آن ندارد.

 

4.      شرایط و ضوابط خدمات پس از فروش کالا

الف) برگشت کالا (حق انصراف)

1.       قبل از ارسال کالا: در صورت انصراف از دریافت کالا پس از تسویه حساب و قبل از ارسال کالا، کل وجه به حساب بانکی خریدار مسترد خواهد شد.

2.       بعد از ارسال کالا: کالای خریداری شده به مدت 3 روز کاری (به شرط باز نشدن بسته بندی کالا و درصورت عدم هرگونه خسارتی به کالا و بسته بندی آن) از تاریخ تسلیم کالا حق انصراف داشته و به محض استفاده از حق انصراف، فروشگاه اینترنتی و سایت حضرت بدون مطالبه هیچ گونه وجهی عین مبلغ دریافتی را در اسرع وقت به شما مسترد خواهد کرد و تنها هزینه ی تحمیلی بر مشتری هزینه باز پس فرستادن کالا خواهد بود. (ماده 37 قانون تجارت الکترونیک)

ب) گارانتی

مدت گارانتی و خدمات پس از فروش کلیه کالاهای عرضه شده در سایت برای هر کالا متفاوت بوده و در کنار قیمت این کالاها درج شده است (در صورت عدم درج موارد مذكور در این قسمت، گارانتی برای آن كالا وجود ندارد) اکنون چنانچه کالای خریداری شده دارای گارانتی باشد و دچار نقص فنی شود، خریدار می بایست طبق شرایط مندرج در کارت گارانتی نسبت به ارائه کالا و دریافت خدمات پس از فروش از شرکت گارانتی دهنده اقدام نماید.

 
0
ثبت سفارش
تعداد
عنوان